ELİF YAPI TASARIM VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
Firma Hakkında
 
Gelişen teknolojinin kazandırdığı modern ürünleri inşaat sektörüne sunmak için 2004 yılının başlarında genç mimar Oğuz Aydınlıyurt ve ekonomist Zahit Aydınlıyurt tarafından İstanbul'da kurulmuştur.

Elif Yapı; Yüksel Seramik, Pera Seramik, Çanakcılar Seramik ve Vitrifiye, Tema Yapı Malzemeleri, Buruno Yapı Kimyasalları, Acrivit Banyo (Jakuzi/küvet/kabin) ve Günayşen Aydınlatma'nın hem toptan hem de perakende bayiliğini yapmaktadır.

Elif Yapı; Mutfak dolapları, Mutfak tezgahları, Banyo Dolapları, Çelik kapılar, Amerikan panel kapılar, Parkeler (Ahşap ve lamine parkeler) ve Halı ve halıfleksler alanlarında kendi markası ile çözümler sunmaktadır.

 

ELİF İNŞAAT TURİZM TAAHHÜT SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ  

Firma Hakkında

  06.08.1992' de tescil edilen firmamız, hertürlü işyeri, konut, sanayi tesisleri ve altyapı inşaatları taahhüt işleri ve turistik tesislerin projelendirilmesi ve yapımı için kurulmuştur.

İnşaat sektörü ile ilgili olarak yurtiçi ve yurtdışında hertürlü resmi ve özel taahhütlere girişmek, ihalelere katılmak, turizm sektörü ile ilgili olarak otel, gazino, plaj, tatil köyü, sahil kentleri ve siteler kurmak, toplu konut, elektrik ve su tesisatları işine girişmek faaliyet alanlarımızdır.

 
.Firma Hakkında
.İletişim
 
lôrien Network | elektronik yayıncılık sistemleri lôrien Network | elektronik yayıncılık sistemleri Bir Burak Çelik Projesi!